5 pomysłów na wakacje 2016 nad polskim morzem

5 pomysłów na wakacje 2016 nad polskim morzem

Tegoroczne wakacje mamy już niestety za sobą, ale kolejne za rok i warto już coś planować. Można pomyśleć, że to za wcześnie, ale przecież jakiś zarys już się przyda. Przydadzą się także pomysły, zawłaszcza, jeśli naszym celem będzie wakacyjny czarter łodzi. Taka opcja na urlop sama w sobie jest ciekawa i oryginalna, a można ją dodatkowo wzbogacić. Oto kilka propozycji.

Read More

Wakacje na gdańskich plażach

Wakacje na gdańskich plażach

Wyjazd na wakacje łączy się z wieloma ważnymi, dla nas i dla naszej rodziny, decyzjami. Na pewno jedną z nich jest to, gdzie pojechać, by wypocząć zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Wiele osób wybiera opcję wyjazdu nad morze do jednej z polskich nadmorskich miejscowości. Niektóre z nich kuszą naprawdę pięknymi plażami i możliwością zatrzymania się w przyjaznym hotelu.

Read More

Nudny urlop nad morzem? Nigdy więcej!

Nudny urlop nad morzem? Nigdy więcej!

Szum fal, ciepły piasek pod stopami – tak wielu z nas kojarzy się urlop. Niestety leżenie na plaży na dłuższą metę męczy nas i staje się po prostu nudne, a przecież urlop to wymarzony czas na odpoczynek, ale nie monotonię. Każdy oczywiście inaczej wyobraża sobie wypoczynek, jednak najważniejsze w wakacjach jest to, by podczas nich nabrać siły na nowe wyzwania, które czekają na nas po ich zakończeniu.

Read More